Banner newslettera - w tle łoś w lesie, w części głównej herb gminy Izabelin oraz napis Newsletter - Urząd Gminy Izabelin.

ZAOSTRZENIE ZASAD EPIDEMICZNYCH

Masz na to wpływ - banner

SELEKTYWNA ZBIÓRKA ODPADÓW KOMUNALNYCH

BUDŻET 2021 - ZGŁOŚ SWÓJ POMYSŁ I WSKAŻ SWOJE PRIORYTETY

  • Jesteśmy w trakcie planowania budżetu gminy na 2021 rok. Oszacowaliśmy już stałe wydatki, zapewniliśmy kontynuację realizowanych obowiązkowych zadań, ale bardzo chcielibyśmy poznać Wasze pomysły i potrzeby na realizację przyszłorocznego budżetu. 
  • Więcej informacji

WYBORY SOŁECKIE WE WSI TRUSKAW - 15 LISTOPADA 2020 R.

ZADBAJ O ŚRODOWISKO

wieści z gminy - banner

DZIEŃ KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

BEZPŁATNE KODY LEGIMI

ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

OGŁOSZENIU O PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM

  • Wójt Gminy Izabelin działając na podstawie Uchwał Rady Gminy Izabelin Nr XXVI/216/20 z dnia 28 lipca 2020 r., Nr XX/166/16 z dnia 30 listopada 2016 r., Nr XIX/156/16 z dnia 26 października 2016 r., Nr XIII/104/16 z dnia 27 stycznia 2016 r. oraz Nr V/25/15 z dnia 25 marca 2015 r. ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działek.
  • Więcej informacji

POWSZECHNY SPIS ROLNY

W całej Polsce rozpoczął się już Powszechny Spis Rolny – obowiązkowy dla każdego użytkownika gospodarstwa rolnego. 

  • Wolontariat w Laskach „To co dasz wróci do Ciebie” W ostatnim czasie wolontariusze naszego sołectwa brali czynnie udział w akcjach organizowanych na terenie gminy. Razem próbowaliśmy posprzątać Świat, pomagaliśmy w organizacji Jesiennego Rajdu Rowerowego i Izabelińskiego Walking'u z Robertem Korzeniowskim . Aktywnie działamy i pomagamy przy przygotowaniu Nocnego biegu, który odbędzie się 17 października 2020r.
  • Przed nami jeszcze wiele wyzwań, zapraszamy chętnych do współpracy i prosimy o zgłoszenia osób potrzebujących pomocy: radasolecka.laski@izabelin.pl lub telefonicznie kontakt z sołtys wsi Laski 664 272 788
  • Paczkomat w Laskach - powstał przy myjni samoobsługowej, u zbiegu ulic Poznańskiej i 3 Maja, zachęcamy do korzystania.
  • Rozpoczęliśmy prace nad utworzeniem polany rekreacyjnej dla mieszkańców oraz  psiego parku PsiLasek. Dzięki wspólnym staraniom sołectwa i gminy uzyskaliśmy możliwość korzystania w tym celu z działek Powiatu Warszawskiego Zachodniego w pobliżu boisk sportowych w Laskach (okolice Stefańskiej!) W tym roku powstanie projekt zagospodarowania terenu i przygotowanie terenu pod dalsze działania.
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Laskach "Kampilaski" zaprasza wszystkie Panie i Panów do wspólnych działań w ramach Koła. W najbliższym czasie odbędą się warsztaty kompostowania. Planowane są kolejne działania. Szczegóły na stronie facebook: https://www.facebook.com/KAMPILASKI lub u sołtys wsi Laski 664 272 788
Nadchodzące wydarzenia - banner
Modyfikuj subskrybcję    |    Zobacz w przeglądarce