nagłówek newsletter gminy izabelin
zamelduj się i rozliczaj podatki w Gminie Izabelin
KORONAWIRUS - INFORMACJE

Aktualne zasady bezpieczeństwa

Szczepienia przeciwko COVID-19 - informacje [aktualizacja 22.01]

MASZ NA TO WPŁYW

Zmiana terminu wyborów uzupełniających do Rady Gminy Izabelin oraz wyborów sołeckich w Truskawiu

 • Na podstawie Zarządzenia Nr 13 Wojewody Mazowieckiego z dnia 18 stycznia 2021 r. wybory uzupełniające do Rady Gminy Izabelin zarządzone na dzień 14 lutego 2021 r., zostały przeniesione na dzień 18 kwietnia 2021 r.
 • Zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, które ze względu na panującą obecnie sytuację epidemiologiczną przekładają organizację wyborów i referendów lokalnych najwcześniej po 11 kwietnia br., została podjęta decyzja o zmianie terminu wyborów sołeckich w Truskawiu na dzień 18 kwietnia 2021 r.

XXIV edycja Konkursu Dobroczyńca

 • Zgłoś Bohaterów społecznego zaangażowania! Ruszył nabór wniosków w Konkursie o tytuł „Dobroczyńca Roku.

Apel o parkowanie na własnych posesjach i niezastawianie dróg

 • Mieszkańcy, apelujemy aby w czasie akcji odśnieżania ulic parkować samochody na własnych posesjach i nie zastawiać dróg, ponieważ auta służb prowadzących odśnieżanie nie mogą wszędzie wjechać i usuwać nagromadzonego na drogach śniegu.

Zamelduj się i rozliczaj PIT w gminie Izabelin

WIEŚCI Z GMINY

Bezpłatne konsultacje psychologiczne dla mieszkańców gminy Izabelin

 • Uruchomiliśmy dla Was bezpłatne konsultacje psychologiczne. Nasza specjalistka chętnie Was wysłucha i postara się rozwiązać problematyczne kwestie.
 • Konsultacje odbywają się w poniedziałki, w godz. 15.30-19.30, w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu w budynku przy ul. Matejki 25, Izabelin C. Zapisy pod numerem telefonu 502 131 900

Odbiór decyzji podatkowych oraz pozostałej korespondencji podatkowej przez ePUAP

 • Uwaga! Wprowadzamy możliwość odbioru decyzji podatkowych na 2021 r. (i kolejne lata) oraz pozostałej korespondencji podatkowej drogą elektroniczną, poprzez platformę ePUAP.
 • Zachęcamy do korzystania z elektronicznej formy korespondencji z Urzędem w sprawach związanych z podatkami.

Warsztaty refleksyjne - 2 lutego 2021

 • Stowarzyszenie „Między Wisłą a Kampinosem” serdecznie zaprasza na warsztaty online dotyczące Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) na lata 2014-2020, budowy marki lokalnej, a także monitoringu i ewaluacji wdrażania LSR.
WIEŚCI Z SOŁECTW
 1. 16 stycznia odbyło się spotkanie przedstawicieli Urzędu Gminy, sołtysa wsi Laski i Izabelina B oraz rad sołeckich, KPN i mieszkańców w sprawie projektu remontu ulicy Doliny Jozefata przy cmentarzu komunalnym w Laskach. Ustalono, iż projekt będzie zawierał budowę parkingu i oświetlenia z uwzględnieniem warunków KPN o zachowaniu jak najmniejszej ingerencji w środowisko leśne.
 2. Sołtys Lasek udostępnia w wersji papierowej: ankietę dla osób zapisanych na szczepienie Covid-19 i harmonogram wywozu odpadów komunalnych na rok 2021. Osoby zainteresowane proszonę są o kontakt telefoniczny z sołtys Lasek 664-272-788
 3. Przypominamy o rocznej opłacie w kwocie 20 zł za posiadanie psa. Możliwość uiszczenia u sołtys Lasek, zebrane fundusze przeznaczane są na utrzymanie czystości w gminie. Decyzje podatkowe na rok 2021 będą dostarczone do mieszkańców za pośrednictwem Poczty Polskiej. Płatność I raty podatku od nieruchomości i rolnego upływa 15 marca 2021. Sołtys Lasek prosi o kontakt, jeśli nie otrzymacie Państwo decyzji do końca lutego 2021.
 4. Priorytet w służbie dzielnicowego - w Laskach przekazaliśmy prośbę o kontrolowanie skrzyżowania 3 Maja z ul. Słoneczną oraz problem z psami poruszającymi się bez dozoru właścicieli na ulicach Zielonej i Wieczorka.
WYDARZENIA
Polub nas na Facebooku
Modyfikuj swoją subsrybcję    |    Pokaż wersję online