Banner newslettera - w tle łoś w lesie, w części głównej herb gminy Izabelin oraz napis Newsletter - Urząd Gminy Izabelin.
Masz na to wpływ - banner

WYBORY NA SOŁTYSA TRUSKAWIA

W związku z rezygnacją Patrycji Bykowskiej z funkcji Sołtysa sołectwa Truskaw trzeba wybrać nowego Sołtysa. Wybory odbędą się 20 września 2020 r. Poniżej załączamy kalendarz wyborczy związany z organizacją nowych wyborów oraz inne niezbędne dokumenty. Już dziś zachęcamy do zgłaszania kandydatek oraz kandydatów na członków komisji wyborczej.

ZGŁOŚ SWOJE PROPOZYCJE DO ROCZNEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY GMINY IZABELIN Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI NA 2021 R.

 • Do końca sierpnia czekamy na propozycje projektów do Rocznego programu współpracy Gminy Izabelin z organizacjami pozarządowymi na rok 2021. Oznacza to, że to teraz jest najlepszy czas na poinformowanie nas o Waszych planach, nowych pomysłach czy kontynuowanych działaniach w 2021 roku. Wasze zgłoszenia pomogą nam tak zaplanować budżet, abyśmy w większym stopniu mogli wspierać Wasze działania. 
 • Propozycje planowanych zadań przesyłajcie na: ngo@izabelin.pl.
 • Więcej informacji.

DBAJ O CZYSTE POWIETRZE!

wieści z gminy - banner

INFORMACJE W SPRAWIE PANDEMII KORONAWIRUSA

ZESTAWIENIE SŁUŻB PONADNORMATYWNYCH POLICJI RUCHU DROGOWEGO

 • Zestawienie prowadzone jest od marca br. i zawiera m.in. informacje o liczbie przeprowadzonych kontroli, liczbie nałożonych mandatów i zastosowanych pouczeń.
 • Pełna treść zestawienia.

POWSZECHNY SPIS ROLNY

Już wkrótce w całej Polsce rozpocznie się Powszechny Spis Rolny – obowiązkowy dla każdego użytkownika gospodarstwa rolnego. 

UROCZYSTOŚCI PRZY POMNIKACH W POCIESZE I TRUSKAWIU, W 81. ROCZNICĘ WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ I 76. ROCZNICĘ WALK W POWSTANIU WARSZAWSKIM I PUSZCZY KAMPINOSKIEJ

 • Powstańcze Oddziały specjalne "Jerzyki" Armia Krajowa, Urząd Gminy Izabelin, Grupa "Kampinos" Armia Krajowa, Dyrekcja Kampinoskiego Parku Narodowego, Szkolny Ośrodek Wychowawczy im. płk. j.Strzałkowskiego w Lesznie oraz Stowarzyszenie Pamięci POS "Jerzyki" Armii Krajowej i ich komendanta płk. Jerzego Strzałkowskiego mają zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału 6 września 2020 r. (niedziela) w uroczystościach przy pomnikach w Pociesze i Truskawiu, w 81. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej i 76. rocznicę walk w Powstaniu Warszawskim i Puszczy Kampinoskiej.
 • Dodatkowe informacje oraz program uroczystości. 

PROJEKT PN. „MAZOWIECKI PROGRAM PRZYGOTOWANIA SZKÓŁ, NAUCZYCIELI I UCZNIÓW DO NAUCZANIA ZDALNEGO”

 • Gmina Izabelin w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego realizuje projekt pn. „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego” w ramach X Osi priorytetowej „Edukacja dla rozwoju regionu”, Działania 10.1 „Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży”, Poddziałania 10.1.1 „Edukacja ogólna”, którego celem jest podniesienie jakości nauczania w min. 200 szkołach z terenu Województwa Mazowieckiego poprzez zakup sprzętu i oprogramowania oraz przeprowadzenie szkoleń mających na celu przygotowanie szkół, nauczycieli i uczniów do nauki zdalnej.
 • W ramach projektu Szkoła Podstawowa w Izabelinie  otrzyma pakiet sprzętu w postaci: zestawów komputerowych, laptopów, tabletów, drukarek, urządzenia wielofunkcyjnego, projektora multimedialnego, monitora interaktywnego oraz pakiet oprogramowania wspierającego naukę zdalną. Ponadto wsparciem szkoleniowym w zakresie nauczania zdalnego objęci zostaną nauczyciele i uczniowie.
 • Wartość projektu wynosi 34 999 800,00 zł, natomiast dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej wynosi: 27 999 840,00 zł.
wyłączenie prądu - banner
praca - banner

NABÓR NA STANOWISKO URZĘDNICZE W URZĘDZIE GMINY IZABELIN INSPEKTORA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

 • Wójt Gminy Izabelin ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Izabelin Inspektor ds. ochrony środowiska.
 • Pełna treść ogłoszenia. 
Nadchodzące wydarzenia - banner
Modyfikuj subskrybcję    |    Zobacz w przeglądarce