Banner newslettera - w tle łoś w lesie, w części głównej herb gminy Izabelin oraz napis Newsletter - Urząd Gminy Izabelin.

ZAOSTRZENIE ZASAD EPIDEMICZNYCH

 • Od 10 października cały kraj zostanie objęty strefą żółtą, z wyłączeniem powiatów należących do strefy czerwonej, a w każdym województwie powstanie szpital koordynacyjny, który będzie kierować opieką nad objawowymi pacjentami zakażonymi SARS-CoV-2 .
 • Więcej informacji na temat nowych zasad. 
Masz na to wpływ - banner

WYBORY SOŁECKIE WE WSI TRUSKAW - 15 LISTOPADA 2020 R.

BUDŻET 2021 - ZGŁOŚ SWÓJ POMYSŁ I WSKAŻ SWOJE PRIORYTETY

 • Jesteśmy w trakcie planowania budżetu gminy na 2021 rok. Oszacowaliśmy już stałe wydatki, zapewniliśmy kontynuację realizowanych obowiązkowych zadań, ale bardzo chcielibyśmy poznać Wasze pomysły i potrzeby na realizację przyszłorocznego budżetu. 
 • Więcej informacji.

SELEKTYWNA ZBIÓRKA ODPADÓW KOMUNALNYCH

ZADBAJ O ŚRODOWISKO

wieści z gminy - banner

ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

KOMUNIKAT Z OBRAD JURY IZABELIŃSKIEJ NAGRODY ROKU PLANETA IZABELIN 2020

 • 2 października br. Komisja Konkursowa w składzie: Przewodniczący Andrzej Kruszewicz oraz członkowie: Małgorzata Mickiewicz, Czesław Apiecionek, Bogdan Szczesiak, Edwin Bendyk (zdalnie) oraz Robert Pucek (zdalnie), spośród zgłoszonych do konkursu,  18 książek spełniających wymogi regulaminu konkursu, wyłoniło trzy finałowe książki. Dodatkowo Komisja zdecydowała o wyróżnieniu poza konkursem książki dla młodych czytelników.
 • Więcej informacji.

OGŁOSZENIU O PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM

 • Wójt Gminy Izabelin działając na podstawie Uchwał Rady Gminy Izabelin Nr XXVI/216/20 z dnia 28 lipca 2020 r., Nr XX/166/16 z dnia 30 listopada 2016 r., Nr XIX/156/16 z dnia 26 października 2016 r., Nr XIII/104/16 z dnia 27 stycznia 2016 r. oraz Nr V/25/15 z dnia 25 marca 2015 r. ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działek.
 • Więcej informacji.

POWSZECHNY SPIS ROLNY

W całej Polsce rozpoczął się już Powszechny Spis Rolny – obowiązkowy dla każdego użytkownika gospodarstwa rolnego. 

 • Przeznaczenie Funduszu Sołeckiego na rok 2021 zostało uchwalone podczas Zebrania Wiejskiego wsi Laski. Jego wysokość to 69 205,10 zł. Został przeznaczony na zajęcia sportowe dla mieszkańców, spotkania cykliczne - np. szydełkowanie, rajdy rowerowe, wspólne ogniska, itp. Szczegóły w BIPie (proszę o link)
 • Rozpoczęliśmy prace nad utworzeniem polany rekreacyjnej dla mieszkańców oraz  psiego parku PsiLasek. Dzięki wspólnym staraniom sołectwa i gminy uzyskaliśmy możliwość korzystania w tym celu z działek Powiatu Warszawskiego Zachodniego w pobliżu boisk sportowych w Laskach (okolice Stefańskiej!) W tym roku powstanie projekt zagospodarowania terenu i przygotowanie terenu pod dalsze działania.
 • Przypominamy i zachęcamy do udziału w Konkursie na historię wsi Laski. Na prace czekamy do 15 października 
 • Zachęcamy mieszkańców Lasek do przesłania zdjęć swoich i swoich bliski, z których powstanie mural z okazji 25-lecia gminy Izabelin. Mobilny Mural będzie usytuowany przy rondzie w Laskach, a następnie przeniesiony na polanę rekreacyjną. Zdjęcia można przesyłać na adres: radasolecka.laski@izabelin.pl
 • Rajd rowerowy w Laskach - Zapraszamy na Integracyjny Rajd Rowerowy w dniu 10.10.2020 (sobota). Organizowany przez sołtysa i radę sołecką Lasek dla mieszkańców, aby pokazać jak można wygodnie podróżować rowerem po Gminie Izabelin z korzyścią dla zdrowia i jakości powietrza. Rozpoczęcie: zbiórka godz. 11:00 przy placu zabaw w Laskach ul. Wieczorka. Trasa z Lasek do Urzędu Gminy ścieżkami leśnymi, rowerowymi i gminnymi o łącznej długości około 15 km. Zakończenie trasy zaplanowane w Kawiarence w CKI (Centrum Kultury Izabelin) z poczęstunkiem i spotkaniem z przedstawicielami Rady Gminy Izabelin.
 • Paczkomat w Laskach - powstał przy myjni samoobsługowej, u zbiegu ulic Poznańskiej i 3 Maja. Ma kod LKX01M, zachęcamy do korzystania!
 • Zachęcamy młodzież nie tylko z Lasek do udziału w wolontariacie sołeckim - zgłoszenia można przesłać na e-mail radasolecka.laski@izabelin.pl. Jeśli Ty lub Twój sąsiad potrzebujecie pomocy np. przy jesiennych porządkach również prosimy o zgłoszenia.
Nadchodzące wydarzenia - banner
Modyfikuj subskrybcję    |    Zobacz w przeglądarce