nagłówek newsletter gminy izabelin
załóż konto w ebok mokre łąki
KORONAWIRUS - INFORMACJE

Nowe zasady bezpieczeństwa [od 7 listopada]

MASZ NA TO WPŁYW

Projekt Estetyzacji przestrzeni publicznej gminy Izabelin wraz z Systemem Informacji Gminy (SIG)

 • Zachęcamy lokalne firmy do wzięcia udziału i zgłaszania swoich ofert, które można składać do 15 grudnia 2020 r. do godz. 15:00 (mailowo, przesłać pocztą lub osobiście w UG).

Nie zdążyłeś? Zapomniałeś? Masz jeszcze szanse wziąć udział w konkursie „Przydomowy ogród deszczowy”

 • Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest opracowanie projektu ogrodu deszczowego oraz udzielenie odpowiedzi na 4 pytania konkursowe.

Kwiaty za graty

 • Od 16 października 2020 każda osoba, która dostarczy do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny lub zużyte opony otrzyma niespodziankę.
 • W dniach 28 i 29 listopada będzie zbiórka odpadów wielkogabarytowych, elektrośmieci i opon „na życzenie” dla osób, które nie mają możliwości samodzielnie dostarczyć ich do PSZOK. Ponad to możecie wypożyczyć od nas przyczepkę do transportu na własną rękę!
WIEŚCI Z GMINY

Dobry start - 300 dla ucznia

 • Wnioski papierowe i elektroniczne o ustalenie prawa do świadczenia „Dobry start” (300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny) przyjmowane są tylko do dnia 30 listopada 2020 r. Wnioski złożone po upływie 30 listopada 2020 r. pozostawia się bez rozpatrzenia.
Internetowe Biuro Obsługi Klienta w GPWiK Mokre Łąki!
 • W celu ułatwienia i usprawnienia kontaktu z naszą spółką, uruchomiliśmy dla Państwa Internetowe Biuro Obsługi Klienta - eBOK. Serwis pozwala na bieżący podgląd Państwa konta oraz wiele innych korzyści.
Informacja dotycząca wydłużenia terminu rozliczenia dotacji na budowę przyłącza kanalizacji sanitarnej
Inwentaryzacja zbiorników bezodpływowych (szamb) i przydomowych/przyzakładowych oczyszczalni ścieków
 • Od 9 listopada do 4 grudnia 2020 na terenie Gminy Izabelin przeprowadzany będzie spis zbiorników bezodpływowych (szamb) i przydomowych/przyzakładowych oczyszczalni ścieków.
Powszechny Spis Rolny
 • W całej Polsce rozpoczął się już Powszechny Spis Rolny – obowiązkowy dla każdego użytkownika gospodarstwa rolnego.
PRACA
Konkurs na Kierownika Dziennego Domu Senior+
WIEŚCI Z SOŁECTW
 • Zaprojektowane tablice - biogramy  o patronach ulic w Laskach będą wzbogacone o grafikę plastyczną wykonaną przez Pana Piotra Romanowskiego. Dodatkowo powstają, dzięki Pani Emilii Strzeleckiej pliki audio, z odczytem tekstu o naszych patronach. Nagrania już niedługo będą dostępne na stronie Gminy Izabelin. Serdecznie dziękujemy w imieniu naszej laseckiej społeczności za wszelką pomoc okazaną przy realizacji tego projektu.
 • Strażacy OSP Laski w dniu 14.11.2020 r. uczestniczyli w szkoleniu  na temat teorii i praktyki "Interwencja gaśnicza w komorze rozgorzeniowej". Zostało przeszkolonych 24 strażaków, wszyscy ukończyli wzorowo!
 • Lasecki Spacer po KPN z przewodnikiem wraz z ogniskiem, z powodu ograniczeń związanych z pandemią, jest przełożony na 13 grudnia 2020 r.
 • Wolontariat w Laskach. Działamy i pomagamy osobom potrzebującym. Wśród nas są strażacy z OSP Laski, którzy mogą zrobić zakupy osobom starszym i przebywającym na kwarantannie.Prosimy dzwonić do sołtys Lasek  664 272 788 lub napisać na adres mailowy radasolecka.laski@izabelin.pl
 • Jak wydobyć z siebie dźwięk, gdy Twój głos ugrzązł w gardle. Koło Gospodyń Wiejskich w Laskach „Kampilaski” zaprasza na szkolenie on-line z krzyku. Szczegóły i zapisy dostępne są na stronie Koła: https://www.facebook.com/KAMPILASKI/
Polub nas na Facebooku
Modyfikuj swoją subsrybcję    |    Pokaż wersję online