nagłówek newsletter gminy izabelin
załóż konto w ebok mokre łąki

Gmina Izabelin przyłącza się do samorządowej akcji protestacyjnej wobec blokowania unijnego budżetu przez polski rząd. W związku z tym 1 grudnia o godzinie 17.00 wyłączymy na godzinę światła w Urzędzie i Centrum Kultury Izabelin oraz w otoczeniu tych budynków (parking i odcinek ul. 3 Maja).

Pozostaje nam tylko ciemność
#ProtestSamorządów

KORONAWIRUS - INFORMACJE

Aktualne zasady bezpieczeństwa

MASZ NA TO WPŁYW

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Izabelin 14 lutego 2021 r.

 • Do 21 grudnia 2020 – zgłaszanie kandydatów na radnych w siedzibie Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Warszawie, pl. Bankowy 3/5/wejście B pok. 42 w godzinach pracy
 • Do 31 grudnia 2020 – pełnomocnicy komitetów wyborczych zgłaszają kandydatów na członków Gminnej Komisji Wyborczej w Izabelinie – zgłoszenia przyjmuje Delegatura KBW
 • Do 15 stycznia 2021 – zgłoszenia kandydatów na członków Obwodowej Komisji Wyborczej w Izabelinie – zgłoszenia przyjmuje Urzędnik Wyborczy za pośrednictwem UG

Projekt Estetyzacji przestrzeni publicznej gminy Izabelin wraz z Systemem Informacji Gminy (SIG)

 • Zachęcamy lokalne firmy do wzięcia udziału i zgłaszania swoich ofert, które można składać do 15 grudnia 2020 r. do godz. 15:00 (mailowo, przesłać pocztą lub osobiście w UG).

Nie zdążyłeś? Zapomniałeś? Masz jeszcze szanse wziąć udział w konkursie „Przydomowy ogród deszczowy”

 • Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest opracowanie projektu ogrodu deszczowego oraz udzielenie odpowiedzi na 4 pytania konkursowe.

Kwiaty za graty

 • Od 16 października 2020 każda osoba, która dostarczy do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny lub zużyte opony otrzyma niespodziankę.
WIEŚCI Z GMINY

Czyste Powietrze w Gminie Izabelin - podsumowanie

Utrudnienia w ruchu na ul. Podleśnej w Laskach

Wójt Gminy Izabelin ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż 5 nieruchomości położonych w gminie Izabelin i stanowiących własność Gminy Izabelin

Dobry start - 300 dla ucznia

 • Wnioski papierowe i elektroniczne o ustalenie prawa do świadczenia „Dobry start” (300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny) przyjmowane są tylko do dnia 30 listopada 2020 r. Wnioski złożone po upływie 30 listopada 2020 r. pozostawia się bez rozpatrzenia.
Internetowe Biuro Obsługi Klienta w GPWiK Mokre Łąki!
 • W celu ułatwienia i usprawnienia kontaktu z naszą spółką, uruchomiliśmy dla Państwa Internetowe Biuro Obsługi Klienta - eBOK. Serwis pozwala na bieżący podgląd Państwa konta oraz wiele innych korzyści.
Inwentaryzacja zbiorników bezodpływowych (szamb) i przydomowych/przyzakładowych oczyszczalni ścieków
 • Od 9 listopada do 4 grudnia 2020 na terenie Gminy Izabelin przeprowadzany będzie spis zbiorników bezodpływowych (szamb) i przydomowych/przyzakładowych oczyszczalni ścieków.
Powszechny Spis Rolny
 • W całej Polsce rozpoczął się już Powszechny Spis Rolny – obowiązkowy dla każdego użytkownika gospodarstwa rolnego.
PRACA
Konkurs na Kierownika Dziennego Domu Senior+
WIEŚCI Z SOŁECTW

Laski

 • Konkurs fotograficzny na zdjęcie związane z Laskami
  Na prace czekamy do 11 grudnia pod adresem e-mail: soltys.laski@gmail.com Najlepsza praca zostanie nowym zdjęciem na sołeckim profilu Facebook. Zwycięzca otrzyma torbę gadżetów sołeckich oraz spacer z sołtys Anną Mandes. Przesyłający zdjęcie oświadcza, że jest jego autorem i wyraża zgodę na bezpłatne wykorzystanie zdjęcia w mediach społecznościowych sołectwa Laski. Post na profilu Sołectwa na Facebook: https://bit.ly/37auacn

   

 • Tablice o patronach ulic w Laskach są już finalnie zaakceptowane do produkcji. Z dumą publikujemy pierwszy z plików audio https://bit.ly/3l9K0Ju, a w Laskach nastąpi montaż tablic przy wskazanych ulicach. W tym roku montujemy po jednej tablicy przy tzw. "początku" ulicy: Jana Wieczorka, Antoniego Daszewskiego, Karola Szymanowskiego, Zygmunta Sokołowskiego, Jerzego Wolffa, na Rondzie Księdza Prymasa Wyszyńskiego i w Alei Matki Elżbiety Róży Czackiej.
  Projekt ewoluował na przestrzeni roku, bardzo cieszymy się z finalnego efektu. Ogromna praca i zaangażowanie osób, bez których ten projekt by nie powstał - serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tworzenie biogramów, grafik, nagrań audio, i samych tablic: Emilia Strzelecka, Piotr Romanowski, Marek Słoń, Krzysztof Korytko, Siostry Franciszkanki Służebnice Krzyża, Dominikański Ośrodek Liturgiczny, Dorota Łuczak, Sławomir Zalas, Joanna Radzimowska.

 • Wolontariat w Laskach. Działamy i pomagamy osobom potrzebującym. Planujemy zorganizować akcję porządkowania Cmentarza Wojennego w Laskach, również powtórzymy akcję sprzątania na terenie Lasek w miejscach, które są szczególnie zaśmiecane. Chętnych młodzież i dorosłych prosimy o zgłaszanie się mailowo na adres: radasolecka.laski@izabelin.pl 

 • Fundusze Sołeckie w Laskach wykorzystujemy zgodnie z planem. Zostały ustawione 3 kolejne kosze na śmieci, zakupione ze środków Funduszu Sołeckiego wsi Laski na rok 2020. Przy ulicy Słonecznej przy sklepie Topaz umieścimy baner z ogłoszeniem i prośbą o zakazie parkowania w tym miejscu. Prośba do kierowców o nie pozostawianie tam samochodu, ponieważ to może zagrażać bezpieczeństwu mieszkańców. W tym miejscu ważny jest swobodny przejazd samochodów i ruch pieszych.

   

 • Zaplanowane działanie Urzędu Gminy w porządkowaniu terenów zielonych w Laskach - na rogu ulicy Wieczorka i Sezamkowej. Są tam nowe nasadzenia okrążone nowym krawężnikiem. Zgodnie z tym wizerunkiem skwerku  będą powstawały podobne takie miejsca w Laskach.

 • Do przedszkola w Laskach lub do sołtys (telefon 664 272 788) można oddać nakrętki plastikowe. Zbiórka pomoże zakupić leki dla dziecka z chorobą SMA.

WYDARZENIA
Gala Finałowa Planeta Izabelin
Polub nas na Facebooku
Modyfikuj swoją subsrybcję    |    Pokaż wersję online