nagłówek newsletter gminy izabelin
załóż konto w ebok mokre łąki
KORONAWIRUS - INFORMACJE

Aktualne zasady bezpieczeństwa

MASZ NA TO WPŁYW

I Ty możesz zostać prosumentem cz. 4

Skazani na SMOG cz.4 - ustawienie pieca

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Izabelin 14 lutego 2021 r.

 • Do 21 grudnia 2020 – zgłaszanie kandydatów na radnych w siedzibie Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Warszawie, pl. Bankowy 3/5/wejście B pok. 42 w godzinach pracy
 • Do 31 grudnia 2020 – pełnomocnicy komitetów wyborczych zgłaszają kandydatów na członków Gminnej Komisji Wyborczej w Izabelinie – zgłoszenia przyjmuje Delegatura KBW
 • Do 15 stycznia 2021 – zgłoszenia kandydatów na członków Obwodowej Komisji Wyborczej w Izabelinie – zgłoszenia przyjmuje Urzędnik Wyborczy za pośrednictwem UG

Projekt Estetyzacji przestrzeni publicznej gminy Izabelin wraz z Systemem Informacji Gminy (SIG)

 • Zachęcamy lokalne firmy do wzięcia udziału i zgłaszania swoich ofert, które można składać do 15 grudnia 2020 r. do godz. 15:00 (mailowo, przesłać pocztą lub osobiście w UG).

Nie zdążyłeś? Zapomniałeś? Masz jeszcze szanse wziąć udział w konkursie „Przydomowy ogród deszczowy”

 • Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest opracowanie projektu ogrodu deszczowego oraz udzielenie odpowiedzi na 4 pytania konkursowe.

Kwiaty za graty

 • Od 16 października 2020 każda osoba, która dostarczy do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny lub zużyte opony otrzyma niespodziankę.
WIEŚCI Z GMINY

Od 1 do 31 grudnia 2020 r. trwa nabór wniosków o przyznanie stypendium sportowego lub nagrody sportowej w 2021 r.

Dziękujemy! Spis rolny to nasz wspólny sukces!

Ogłoszony przetarg na sprzedaż nieruchomości zostanie przeprowadzony przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Od 2 grudnia zostanie uruchomiona sygnalizacja świetlna na ul. 3 Maja przy skrzyżowaniu z ul. Tetmajera w Izabelinie C. Tym samym zacznie na tym odcinku obowiązywać nowa, stała organizacja ruchu.

Aktywni Obywatele – kolejny konkurs dotacyjny dla organizacji społecznych

Od początku tego tygodnia biblioteka udostępnia książki dla chętnych. Książki trzeba zamówić telefonicznie lub mailowo i odebrać po uzgodnieniu dnia i godziny. Książki pakowane w torby będą do odbioru przed budynkiem CKI.

Nagranie z #ProtestSamorządów w Gminie Izabelin

Oferta małego grantu - Torby na pieczywo z ekologicznym i afirmacyjnym przesłaniem od mieszkańców dla mieszkańców

WIEŚCI Z SOŁECTW

Truskaw

Laski

 • Rozpoczęto remont systemu odwodnienia na ul. Podleśnej w Laskach.
 • Pracujemy nad planem polany rekreacyjnej w Laskach na terenach które pozyskaliśmy od Powiatu warszawskiego zachodniego, z uwzględnieniem parkowego terenu dla nas mieszkańców, oczka wodnego i dodatkowo wybiegu dla psów.
 • Wolontariat w Laskach. Działamy i pomagamy osobom potrzebującym. Planujemy zorganizować akcję porządkowania Cmentarza Wojennego w Laskach jak również powtórzymy akcję sprzątania na terenie Lasek w miejscach, które są szczególnie zaśmiecane. Chętnych młodzież i dorosłych prosimy o zgłaszanie się do Sołtys Lasek telefonicznie  664 272 788 lub mailowo na  adres  radasolecka.laski@izabelin.pl
 • Z funduszy sołeckich w Laskach stworzyliśmy tablicę z propozycjami ćwiczeń z wykorzystaniem urządzeń kalistenicznych na placu zabaw oraz tablicę informującą o przeznaczeniu poidełka z wodą pitną - ta będzie montowana wraz z poidełkiem, mamy nadzieję już na wiosnę (w tym sezonie poidełka są decyzją Sanepidu wyłączone z użytkowania ze względów pandemicznych).
 • Trwa konkurs na zdjęcia związane z Laskami najlepsza praca zostanie nowym zdjęciem na sołeckim profilu Facebook. Zwycięzca otrzyma torbę gadżetów sołeckich oraz spacer z sołtys. Na zgłoszenia czekamy do 11 grudnia na adres e-mail: soltys.laski@gmail.com
 • Patroni ulic w Laskach publikujemy kolejne pliki audio Zygmunt Sokołowski i Jerzy Wolff. W Laskach nastąpił już montaż tablic przy wskazanych ulicach. W tym roku montujemy po jednej tablicy przy tzw. "początku" ulicy: Jana Wieczorka, Antoniego Daszewskiego, Karola Szymanowskiego, Zygmunta Sokołowskiego, Jerzego Wolffa, na Rondzie Księdza Prymasa Wyszyńskiego i w Alei Matki Elżbiety Róży Czackiej.
  Projekt ewoluował na przestrzeni roku, bardzo cieszymy się z finalnego efektu. Ogromna praca i zaangażowanie osób, bez których ten projekt by nie powstał - serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tworzenie biogramów, grafik, nagrań audio, i samych tablic: Emilia Strzelecka, Piotr Romanowski, Marek Słoń, Krzysztof Korytko, Siostry Franciszkanki Służebnice Krzyża, Dominikański Ośrodek Liturgiczny, Dorota Łuczak, Sławomir Zalas, Joanna Radzimowska.
WYDARZENIA
Polub nas na Facebooku
Modyfikuj swoją subsrybcję    |    Pokaż wersję online