nagłówek newsletter gminy izabelin
załóż konto w ebok mokre łąki
KORONAWIRUS - INFORMACJE

Aktualne zasady bezpieczeństwa

MASZ NA TO WPŁYW

Konkurs „Recyklingowe ozdoby choinkowe”

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Izabelin 14 lutego 2021 r.

 • Do 21 grudnia 2020 – zgłaszanie kandydatów na radnych w siedzibie Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Warszawie, pl. Bankowy 3/5/wejście B pok. 42 w godzinach pracy
 • Do 31 grudnia 2020 – pełnomocnicy komitetów wyborczych zgłaszają kandydatów na członków Gminnej Komisji Wyborczej w Izabelinie – zgłoszenia przyjmuje Delegatura KBW
 • Do 15 stycznia 2021 – zgłoszenia kandydatów na członków Obwodowej Komisji Wyborczej w Izabelinie – zgłoszenia przyjmuje Urzędnik Wyborczy za pośrednictwem UG

Projekt Estetyzacji przestrzeni publicznej gminy Izabelin wraz z Systemem Informacji Gminy (SIG)

 • Zachęcamy lokalne firmy do wzięcia udziału i zgłaszania swoich ofert, które można składać do 15 grudnia 2020 r. do godz. 15:00 (mailowo, przesłać pocztą lub osobiście w UG).

Nie zdążyłeś? Zapomniałeś? Masz jeszcze szanse wziąć udział w konkursie „Przydomowy ogród deszczowy”

 • Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest opracowanie projektu ogrodu deszczowego oraz udzielenie odpowiedzi na 4 pytania konkursowe.

Kwiaty za graty

 • Od 16 października 2020 każda osoba, która dostarczy do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny lub zużyte opony otrzyma niespodziankę.
WIEŚCI Z GMINY

Izabeliński Bazarek Świąteczny

 • Jesteś lokalnym twórcą rękodzieła i chciałbyś zbyć swoje prace, a uniemożliwia Ci to pandemia? Może masz do zaoferowania jakieś świąteczne wyroby spożywcze? Zgłoś się do nas i sprzedaj je lokalnie!

Inwentaryzacja zbiorników bezodpływowych (szamb) i przydomowych / przyzakładowych oczyszczalni ścieków - wydłużony termin! 

Wyczerpany budżet programu „Mój prąd”

Od 1 do 31 grudnia 2020 r. trwa nabór wniosków o przyznanie stypendium sportowego lub nagrody sportowej w 2021 r.

Jaki będzie nowy plan zagospodarowania dla rejonu ul. Podleśnej w Laskach?

WIEŚCI Z SOŁECTW
 1. Wyjątkowy spacer z przewodnikami po Puszczy Kampinoskiej już w niedzielę 13 grudnia. Start o 9:30, czas trwania około 5-6 gdzin! Ze względu na reżim sanitarny i limit uczestników obowiązują ZAPISY: soltys.laski@izabelin.pl
 2. Umieszczono już tablice biogramy o patronach ulic w naszej przestrzeni wiejskiej w Laskach, którzy swoją działalnością zapisali się trwale w historię wsi Lasek  i pomoc dla Zakładu dla Niewidomych. Prezentujemy kolejne nagranie biogramu Stefana Wyszyńskiego oraz zapraszamy na spacer po Laskach i odwiedzenie wszystkich siedmiu miejsc.
 3. Urząd Gminy ogłosił przetarg na remont odcinka ulicy Partyzantów od Poznańskiej do Brzozowej). Otwarcie ofert nastąpi 30.12.2020. Spodziewamy się rozpoczęcia prac, jak tylko pozwolą warunki pogodowe.
 4. W przedszkolu w Laskach znajduje się ponad dwustuletni dąb szypułkowy. Trwaja prace ustanowieniem go pomnikiem przyrody. Na wniosek Rady Sołeckiej w Laskach otrzyma imię Staszek, aby upamiętnić śp. Stanisława Maciasa, sołtysa Lasek w latach 2015-2019.
  Trwaja również prace nad ustanowieniem pomnika przyrody i nadania mu imienia Zbyszek dla upamiętnienia pana Zbigniewa Stycznia wieloletniego sołtysa Lasek w latach '90.
  Obaj sołtysi zmarli w trakcie pełnienia swojej społecznej funkcji.
 5. Trwają prace projektowania polany rekreacyjnej w Laskach - rada sołecka wraz z projektantem i urzędnikami analizuje możliwe scenariusze i zagospodarowanie terenu, który pozyskaliśmy od Powiatu Warszawskiego Zachodniego na cele publiczne i zgodnie z ich przeznaczeniem określonym w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.
WYDARZENIA
Polub nas na Facebooku
Modyfikuj swoją subsrybcję    |    Pokaż wersję online