nagłówek newsletter gminy izabelin
zamelduj się i rozliczaj podatki w Gminie Izabelin
KORONAWIRUS - INFORMACJE

Aktualne zasady bezpieczeństwa

Szczepienia przeciwko COVID-19 - informacje [aktualizacja 22.01]

MASZ NA TO WPŁYW

Gmina Izabelin dopłaci mieszkańcom do budowy instalacji zbierających wody opadowe w miejscu ich powstawania. Skorzystaj!
gmina.izabelin.pl/oszczedzaniewody

Hipoterapia dla dzieci z Gminy Izabelin 2021

  • Do kontaktu zapraszamy rodziców dzieci posiadających orzeczenie o niepełnosprawności i zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do hipoterapii.
WIEŚCI Z GMINY

Harmonogram rekrutacji do przedszkoli i szkoły podstawowej na rok szkolny 2021/2022

Harmonogramy wywozu odpadów na 2021 rok

Przypominamy, że nadal można składać wnioski o przyznanie świadczenia Izabeliński Bon Żłobkowy na 2021 rok!

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Izabelinie przypomina o zbliżającym się nowym okresie zasiłkowym świadczenia wychowawczego 500+.

Korzystając z uprzejmości Miasto Stołeczne Warszawa zamieściliśmy na stronie gmina.izabelin.pl/odpady wyszukiwarkę www.segregujna5.um.warszawa.pl

  • Niewątpliwie będzie ona pomocna mieszkańcom gminy Izabelin, którzy mają problem z umieszczeniem danego odpadu w konkretnym pojemniku/worku.
WIEŚCI Z SOŁECTW
  1. W Laskach Gramy dla dzieci! Zapraszamy i zachęcamy do licytacji on-line na rzecz oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy w 29 finale WOŚP. W aukcji m.in. torba zakupowa z logo sołectwa oraz limitowany fartuch kuchenny LASKI. Taki napis, takie logo przydzadzą się w każdej kuchni!
    Licytacje odbędą się 31 stycznia (niedziela)
  2. Zachęcamy mieszkańców wsi Laski do zgłaszania do sołtysa i rady sołeckiej potrzeb bieżących remontów, napraw i modernizacjach w Laskach. Będzie to tematem spotkania sołtysa i rady sołeckiej z przedstawicielami Urzędu Gminy i Działu Rozwoju Bieżącego i Utrzymania w drugiej połowie lutego.
  3. Sołtys Lasek udostępnia w wersji papierowej: ankietę dla osób zapisanych na szczepienie Covid-19 i harmonogram wywozu odpadów komunalnych na rok 2021. Od lutego powraca juz odbiór zielonych-ogrodowych.
  4. Przypominamy o rocznej opłacie w kwocie 24 zł za posiadanie psa. Możliwość uiszczenia u Sołtys Lasek gotówką, lub przelewem na konto Urzędu Gminy do 31 marca. Zebrane fundusze przeznaczane są na utrzymanie czystości.
  5. Remont ulicy Partyzantów w Laskach (od Poznańskiej do Brzozowej) jest zaplanowany i zgodnie z wymaganiami przetargu powinien być zakończony do 30.09.2021 r.
WYDARZENIA
Polub nas na Facebooku
Modyfikuj swoją subsrybcję    |    Pokaż wersję online