nagłówek newsletter gminy izabelin
zamelduj się i rozliczaj podatki w Gminie Izabelin
KORONAWIRUS - INFORMACJE

Aktualne zasady bezpieczeństwa

Szczepienia przeciwko COVID-19 - informacje [aktualizacja 22.01]

MASZ NA TO WPŁYW

Przyłączamy się do zbiórki makulatury dla Lenego!

1 kwietnia zacznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Gmina Izabelin dopłaci mieszkańcom do budowy instalacji zbierających wody opadowe w miejscu ich powstawania. Skorzystaj! gmina.izabelin.pl/kroplezbieram

Ankieta dotycząca planowania i zarządzania przestrzenią w gminach wokół dużych miast.

 • Na prośbę Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu zachęcamy do wypełnienia ankiety. Badanie ma charakter anonimowy a jej wyniki zostaną wykorzystane tylko do celów naukowo-badawczych.
WIEŚCI Z GMINY

Zachęcamy mieszkańców do zapoznania się z Katalogiem Błękitno-Zielonej Infrastruktury.

 • Katalog poświęcony jest rozwiązaniom, jaki każdy z mieszkańców gminy Izabelin może wykonać na swojej posesji w celu zbierania wód opadowych.

 • Jest również wskazówką dla mieszkańców jakie Inwestycje można wykonać korzystając z gminnego dofinansowania.

Wyłączenia prądu 8 lutego 2021 r. (poniedziałek) w Izabelinie C i Hornówku

Przypominamy, że nadal można składać wnioski o przyznanie świadczenia Izabeliński Bon Żłobkowy na 2021 rok!

WIEŚCI Z SOŁECTW
 1. Sołtys Lasek udostępnia DECYZJE PODATKOWE na rok 2021; dokument będzie można odebrać o sołtys Lasek od około połowy lutego, w reżimie sanitarnym. Zawsze proszę o kontakt telefoniczny: 664 272 788. Po tym termine decyzje będą dostarczne Pocztą Polską za potwierdzeniem odbioru!
  OPŁATA PODATKU: bezpośrednio na konto bankowe gminy (przelew elektroniczny), dowolna kartą płatniczą lub gotówką u sołtys
  TERMIN PODATKU: I rata do 15 MARCA 2021
  OPŁATA ZA PSA: 24 zł/rocznie.
  Zachęcamy do uiszczenia opłaty za psa bezpośrednio na konto bankowe gminy lub gotówką u sołtys wsi Laski, do 31 marca 2021.
 2. Wolontariat w Laskach działa na rzecz zakupienia sprzętu medycznego w akcji WOŚP. W dniu 31 stycznia w Laskach do puszki WOŚP trafiło 2 059 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom! Do 10 lutego, na portalu allegro trwają jeszcze licytacje unikatowych przedmiotów z logo sołectwa Laski: torby zakupowej sołectwa Laski oraz fartucha kuchennego LASKI https://allegro.pl/oferta/torba-10180415001  https://allegro.pl/oferta/fartuszek-kuchenny-101804123383.
 3. Strażacy OSP Laski w niedzielę 14.02.2021 o godzinie 9:00 organizują akcję krwiodawstwa w budynku OSP przy ulicy Partyzantów 30. Zapraszamy chętnych mieszkańców. Krew będzie można oddać w specjalistycznym medycznym busie po  konsultacji z lekarzem.
 4. Zbiórki Strażaków OSP w Laskach (z zachowaniem reżimu sanitarnego) odbywają się regularnie w czwartki o godzinie 17:00
PRACA
Polub nas na Facebooku
Modyfikuj swoją subsrybcję    |    Pokaż wersję online