nagłówek newsletter gminy izabelin
zamelduj się i rozliczaj podatki w Gminie Izabelin
KORONAWIRUS - INFORMACJE

Aktualne zasady bezpieczeństwa

Szczepienia przeciwko COVID-19 - informacje [aktualizacja 22.01]

MASZ NA TO WPŁYW

Szukasz dodatkowego zarobku? Zostań rachmistrzem!

Skazani na SMOG cz. 6

 • Problem SMOGu nie jest jedynie domeną Gminy Izabelin a powszechna percepcja naszej gminy jako „zielone płuca” Warszawy jest chyba zbyt daleko idącym wnioskiem.

I Ty możesz zostać prosumentem cz.6

 • Po raz pierwszy w historii OZE wyprodukowały aż o jeden punkt procentowy energii więcej niż węgiel. “Polska ma przed sobą ogromne wyzwanie jako producent najbrudniejszej energii elektrycznej pośród krajów UE-27. Najszybszym sposobem na osiągnięcie znaczących redukcji zużycia paliw kopalnych w tej perspektywie czasowej jest postawienie na energię słoneczną i wiatrową”

Ruszyło głosowanie na Europejskie Drzewo Roku 2021. Polskę reprezentuje Lipa św. Jana Nepomucena z Dulczy Wielkiej.

Jesteś cudzoziemcem? Potrzebujesz PESEL lub NIP, aby wywiązać się ze swoich obowiązków podatkowych.

WIEŚCI Z GMINY

Wyłączenia prądu w dniach 15-19 lutego 2021 r. w gminie Izabelin (Laski, Izabelin C, Hornówek, Izabelin B)

Informujemy, że w najbliższym czasie będą do Państwa dostarczane decyzje w sprawie podatku od nieruchomości. W tym roku planujemy w pierwszej kolejności dotrzeć do Państwa domów za pośrednictwem sołtysów i pracowników Urzędu, a w sytuacji, gdy nie uda się dostarczyć decyzji w ten sposób, będzie ona wysłana za pośrednictwem operatora pocztowego. Termin zapłaty I raty podatku upływa 15 marca.

Przypominamy również, że wprowadziliśmy możliwość odbioru decyzji podatkowych oraz pozostałej korespondencji podatkowej drogą elektroniczną, poprzez platformę ePUAP. Aby skorzystać z tej możliwości należy posiadać konto w serwisie ePUAP, posiadać kwalifikowany podpis elektroniczny lub profil zaufany oraz złożyć w Urzędzie oświadczenie o wyrażeniu zgody na dostarczanie korespondencji podatkowej w formie elektronicznej. Informacje w tej sprawie mogą Państwo uzyskać kontaktując się z Wydziałem Finansowym (tel. 22 722 89 75) oraz na stronie internetowej BIP gminy w zakładce Podatki i opłaty http://bip.izabelin.pl/p,224,korespondencja-podatkowa-przez-epuap

Od 12 lutego 2021 r. nasze lodowisko będzie znów otwarte!

Wznowienie zajęć Nordic Walking od 13.02

Wójt Gminy Izabelin informuje o wywieszeniu wykazu nieruchomości przeznaczonej do zbycia- tj. działki nr ew. 604/5 położonej we wsi Truskaw

WIEŚCI Z SOŁECTW
 1. Sołtys Lasek udostępnia DECYZJE PODATKOWE na rok 2021; dokument będzie można odebrać o sołtys Lasek od około połowy lutego, w reżimie sanitarnym. Zawsze proszę o kontakt telefoniczny: 664 272 788. Po tym termine decyzje będą dostarczne Pocztą Polską za potwierdzeniem odbioru!
  OPŁATA PODATKU: bezpośrednio na konto bankowe gminy (przelew elektroniczny), dowolna kartą płatniczą lub gotówką u sołtys
  TERMIN PODATKU: I rata do 15 MARCA 2021
  OPŁATA ZA PSA: 24 zł/rocznie.
  Zachęcamy do uiszczenia opłaty za psa bezpośrednio na konto bankowe gminy lub gotówką u sołtys wsi Laski, do 31 marca 2021.
 2. Zakończono licytację dla WOŚP darów przekazanych przez Sołectwo Laski. Uzbierano łączną kwotę 168 zł za dwa zlicytowane produkty z logo Lasek - torbę zakupową oraz fartuch kuchenny. Dziękujemy licytującym!
 3. Strażacy OSP Laski w dniu 14.02.2021 (niedziela) w godzinach 9:00 - 12:30 organizują akcję krwiodawstwa w budynku OSP przy ulicy Partyzantów. Zapraszamy chętnych mieszkańców. Krew będzie można oddać w specjalistycznym medycznym busie, po  konsultacji z lekarzem.
 4. Wolontariat w Laskach działa. Zgłoszenia można kierować na telefon Sołtys 664 272 788. Oferujemy pomoc dla mieszkańców tj zrobienie zakupów, pomoc w odśnieżeniu, wykupienie recepty.
 5. Zapowiadane w przerwy w dostawach prądu w Laskach w poniedziałek 15 lutego, przerwy spowodowane są warunkami atmosferycznymi i koniecznością utrzymania linii napowietrznych.
PRACA
WYDARZENIA
Polub nas na Facebooku
Modyfikuj swoją subsrybcję    |    Pokaż wersję online