nagłówek newsletter gminy izabelin
polub nasz profil Konsultacje Społeczne w gminie Izabelin na facebooku
MASZ NA TO WPŁYW

Ankieta – Plan Zrównoważonej Mobilności obszaru Warszawa Zachód

 • Plan zrównoważonej mobilności miejskiej (SUMP) to dokument mający na celu zaspokojenie potrzeb w zakresie przemieszczania się, ochrony środowiska i zapewnienia lepszej jakości życia. Jest on przygotowywany z udziałem ekspertów oraz mieszkańców.
 • Powyższa ankieta rekrutacyjna ma na celu rozpoczęcie identyfikacji głównych problemów, które powinien rozwiązywać SUMP dla obszaru funkcjonalnego Warszawa Zachód.

Zgłoś swoje uwagi do raportu o stanie gminy!

 • Przystępujemy do procesu opracowania raportu o stanie gminy za rok 2020. Raport to dokument dla Mieszkańców, chcemy żeby był dopasowany do Waszych potrzeb. Odpowiedz nam na kilka prostych pytań, dzięki którym obierzemy odpowiedni kierunek.
WIEŚCI Z GMINY

Bezpłatna mammografia dla pań w wieku 50-69 lat

 • 16 kwietnia 2021 r. w godzinach 9.00-17.00
 • Zapisy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-19:30 pod numerem telefonu 58 767 34 44 i 58 767 34 55.

Informacje dotyczące sportu i zajęć w gminie Izabelin: 

zajęcia w plenerze:

zajęcia online:

WIEŚCI Z SOŁECTW
 1. Sołtys Lasek umożliwa opłatę podatku od nieruchomości dowolną kartą płatniczą lub gotówką do 15 marca 2021, w reżimie sanitarnym. Zawsze proszę o kontakt telefoniczny: 664 272 788.  Decyzje podatkowe zostały już przekazane Poczcie Polskiej do doręczenia za potwierdzeniem odbioru.
  OPŁATA PODATKU: bezpośrednio na konto bankowe gminy (przelew elektroniczny), dowolna kartą płatniczą lub gotówką u sołtys.

  TERMIN PODATKU: I rata do 15 MARCA 2021

  OPŁATA ZA PSA: 24 zł/rocznie. Zachęcamy do uiszczenia opłaty za psa bezpośredniona konto bankowe gminy lub dowolna kartą płatniczą lub gotówką u sołtys wsi Laski, do 31 marca 2021.

 2. Koło Gospodyń Wiejskich KampiLaski zaprasza na nordic-walking regularnie w środy o godz 20:00. Zbiórka w Laskach na skrzyżowaniu ulic Wieczorka z Akacjową.  Marsz trwa około 90 minut.

 3. Laski - mapa ciekawych miejsc naszej wsi. W tym roku tworzymy mapę prezentującą dziedzictwo Lasek. Jakie historie kryje nasza wieś? Które miejsca są ważne dla kolejnych pokoleń mieszkańców? Jak poznać lokalne dziedzictwo i o nim opowiedzieć? Zachęcamy mieszkańców i przyjaciół wsi Laski do nadesłania swoich propozycji ciekawych miejsc z krótkim opisem na adres soltys.laski@gmail.com

 4. Wolontariat sołecki w Laskach organizuje w sobotę 13.03.2021 (w godzinach 9:00 – 12:00) akcję sprzątania w naszej okolicy. Miejsce zbiórki zostanie podane na stronie fb sołectwa Laski lub poprzez e-mail. Zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców i przyjaciół wsi Laski do udziału! Zgłoszenia i pytania można przesyłać na adres e-mail soltys.laski@gmail.com

 5. Pogoda zachęca już do planowania wiosennych porządków. Przypominamy, że istnieje możliwość bezpłatnego skorzystania z rębaka (gałęzie do max 10 cm obwodu) w wyznaczone dni miesiąca.

  Proszę o zgłaszenia potrzeby skorzystania z rębaka przez mieszkańców wsi Laski do sołtys wsi Laski: 664 272 788. Szczegółowy regulamin korzystania z rębaka jest dostępny: https://bit.ly/3uCgPED

  Również przyczepkaPSZOK jest dostępna bezpłatnie dla mieszkańców. Szczegółowy regulamin korzystania z przyczepki jest dostępny: https://bit.ly/3pWlCNG Umówienie odbioru i podpisanie dokumentów w pokoju 4 w UGI, telefon 22 722 86 24.

 6. Strażacy OSP Laski interweniują w wielu miejscach. W zeszłym tygodniu w Dziekanowie Leśnym, na terenie szpitala, podjęli akcję usuwania zwalonego drzewa z budynku.

 7. Przebudowa ulicy Partyzantów w Laskach. Od środy 10 marca, Bud-Bruk wykonawca przebudowy ulicy Partyzantów na odcinku Poznańska - Brzozowa wprowadza tymczasową organizację ruchu. Zakres robót obejmuje całkowite zamknięcie ulicy na w/w odcinku z dopuszczeniem dojazdu do posesji. Prace zaplanowane są do 30 lipca 2021, z możliwością przedłużenia do końca września 2021.
KORONAWIRUS - INFORMACJE

Szczepienia przeciwko COVID-19 - informacje

Aktualne zasady bezpieczeństwa

Polub nas na Facebooku
Modyfikuj swoją subsrybcję    |    Pokaż wersję online