nagłówek newsletter gminy izabelin
zamelduj się i rozliczaj podatki w Gminie Izabelin
MASZ NA TO WPŁYW

Uwaga - białe kapsułki nieznanego pochodzenia na ulicach!

 • Na naszych gminnych chodnikach i pasach drogowych ulic pojawiły się małe białe kapsułki (podobne do tabletki do zmywarki) nieznanego pochodzenia.

Złóż oświadczenie w ramach akcji finansowania zabiegów kastracji/sterylizacji oraz czipowania psów i kotów

 • Gmina sfinansuje zabiegi kastracji/sterylizacji oraz elektronicznego znakowania (czipowania) psów i kotów, a także uśpienia ślepego miotu (dot. psów i kotów).
WIEŚCI Z GMINY

Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości gminnych położonych we wsi Laski i Izabelin C 

 • Wójt Gminy Izabelin ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż 2 nieruchomości położonych w gminie Izabelin i stanowiących własność Gminy Izabelin.
WIEŚCI Z CENTRUM KULTURY

Zajęcia sportowe i kulturalne:

Ze względu na nowe obostrzenia wchodzące w życie z dniem 15 marca (poniedziałek), zajęcia prowadzone przez Centrum Kultury Izabelin będą odbywać się wyłącznie online, obiekty sportowe zostają zamknięte.

www.strefazajec.pl/company/CK-Izabelin-id290.html

Kultura:

Maraton filmowów Krzysztofa Kieślowskiego - "Trzy kolory - Niebieski, Biały, Czerwony" oraz nowy film dokumentalny" 25 lat bez Kieślowskiego", 13 marca (sobota), godz. 16.00-22.00, Centrum Kultury Izabelin, ul. Matejki 21.

https://www.facebook.com/Centrum.Izabelin/posts/4273388179357635

Projekcja filmu "Cwał" oraz spotkanie z reż. Krzysztofem Zanussim, Mają Komorowską, Sławomirem Rogowskim, Stanisławem Zawiślińskim. Wtorek (16 marca), godz. 18.30 projekcja filmu i spotkanie z artystami wyłącznie online na fb Centrum Kultury Izabelin.

https://www.facebook.com/Centrum.Izabelin/posts/4256443177718802

WIEŚCI Z SOŁECTW
 1. "Miło Cię widzieć - wiosenne sprzątanie w Laskach" w sobotę 13.03.2021. Zapraszamy wszystkich chętnych sąsiadów oraz młodzież szkolną – w ramach wolontariatu. Zbiórka o godz 9.00 przy przystanku ZTM Łąkowa w stronę Izabelina. Będziemy sprzątać w kilku punktach w Laskach w małych grupach lub samodzielnie. Zapewniamy rękawiczki i worki na śmieci. Wydarzenie na stronie sołectwa
 2. Prosimy o zgłaszanie na email soltys.laski@gmail.com bieżących usterek, zniszczeń na drogach i chodnikach powstałych w Laskach po zimie.  Zgłoszenia zostaną przekazane do urzędu gminy do działu "Rozwoju i bieżącego utrzymania" w celu ich zbiorczego usunięcia.
 3. Koło Gospodyń Wiejskich KampiLaski zaprasza na nordic-walking regularnie w środy o godz 20:00. Zbiórka w laskach przy skrzyżowaniu ulic Wieczorka z Akacjową.  Czas marszu trwa około 60 minut.
 4. Laski – mapa ciekawych miejsc naszej wsi. W tym roku tworzymy mapę prezentującą dziedzictwoLasek. Jakie historie kryje nasza wieś? Które miejsca są ważne dla kolejnychpokoleń mieszkańców? Jak poznać lokalne dziedzictwo i o nim opowiedzieć?Zachęcamy mieszkańców i przyjaciół wsi Laski do nadesłania swoich propozycjiciekawych miejsc z krótkim opisem na adres soltys.laski@gmail.com
 5. Pogoda zachęca prowadzenia wiosennych porządków w ogrodach. Przypominamy, że istnieje możliwość bezpłatnego skorzystania z rębaka (gałęzie do max 10 cm obwodu) w wyznaczone dni miesiąca. Proszę o zgłaszenia potrzeby skorzystania z rębaka przez mieszkańców wsi Laski do sołtys wsi Laski: 664 272 788. Szczegółowy regulamin korzystania z rębaka jestdostępny: https://bit.ly/3uCgPEDRównież przyczepka PSZOK jest dostępna bezpłatnie dla mieszkańców. Szczegółowy regulamin korzystania z przyczepki jest dostępny: https://bit.ly/3pWlCNG Umówienie odbioru i podpisanie dokumentów w pokoju 4 w UGI, telefon 22 722 86 24.
 6. Jeszcze tylko do poniedziałku 15 marca 2021 Sołtys Lasek umożliwa opłatę podatku od nieruchomości dowolną kartą płatniczą lub gotówką, w reżimie sanitarnym. Zawsze proszę o kontakt telefoniczny: 664272788.  OPŁATA ZA PSA: 24zł/rocznie. Zachęcamy również do uiszczenia opłaty za psa bezpośredniona konto bankowe gminy lub gotówką u sołtys wsi Laski, do 31 marca 2021.
 7. Pomiar jakości powietrza w Laskach - sprawdź czym oddychasz! Czujnik jakości powietrza w Laskach
  Kontrole użytkowania piecy sa prowadzone przez uprawanionych pracowników UGI.
PRACA

Szukamy osoby do sprzątania!

 • Wymagamy dyspozycyjności, odpowiedzialności, zaangażowania, dokładności, samodzielności i umiejętności pracy w zespole (naprawdę fajnym zespole). Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin na dwie zmiany 6.00-14.00 lub 12.00-20.00.
 • Przekażcie znajomym :) Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z sekretariatem tel. 22 722 89 30
WYDARZENIA
KORONAWIRUS - INFORMACJE

Szczepienia przeciwko COVID-19 - informacje

Aktualne zasady bezpieczeństwa

Polub nas na Facebooku
Modyfikuj swoją subsrybcję    |    Pokaż wersję online