NEWSLETTER GMINY IZABELIN
kartka wielkanocna
MASZ NA TO WPŁYW

Postawiliśmy serca na nakrętki!

 • Zbieraj i zachęcaj innych do wrzucania, pieniądze z surowca zbieramy na Lenego. Wydział Ochrony Środowiska czuwa nad stanem zapełnienia pojemników
 • Serca znajdują się pod Urzędem Gminy, na pętli autobusowej w Truskawiu oraz na parkingu przy ul. Wolffa w Laskach!

Ustawowe konsultacje społeczne uchwały krajobrazowej. Przedsiębiorco, Mieszkańcu – wyraź swoją opinię!

WIEŚCI Z GMINY

W Wielką Sobotę (3 kwietnia) Punkt Selektywnej Zbiórki odpadów będzie nieczynny!

Kampania Rowerowy Maj - edycja 2021

 • Rowerowy Maj to największa kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych oraz grona nauczycielskiego.
 • Poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do szkoły, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii.
 • Gmina Izabelin po raz drugi przystąpiła do Kampanii, która w tym roku rusza od 4 maja i potrwa do 24 maja 2021 roku.

Biuro GPWiK Mokre Łąki zamknięte dla interesantów

 • W związku z wprowadzeniem kolejnych obostrzeń sanitarnych wynikających ze wzrostu ilości zachorowań na koronawirusa, budynek biura Gminnego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Izabelin „Mokre Łąki” sp. z o.o. zostaje zamknięty dla interesantów. Prosimy o załatwianie wszelkich spraw za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem bokgpwik@mokrelaki.pl lub telefonicznie pod numerami telefonów 22 721 80 82 lub 508 285 852.

Ogłoszenie o Drugim Przetargu Ustnym Nieograniczonym

 • Wójt Gminy Izabelin ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż 2 nieruchomości położonych w gminie Izabelin i stanowiących własność Gminy Izabelin.

Ogłoszenie o Przetargu Ustnym Nieograniczonym na sprzedaż działki we wsi Truskaw

 • Wójt Gminy Izabelin działając na podstawie Uchwał Rady Gminy Izabelin Nr XXXI/248/20 z dnia 27 października 2020 r. ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż: działki ew. nr 604/5 o powierzchni 375 m2  położonej we wsi Truskaw położonej w gminie Izabelin.
WIEŚCI Z CENTRUM KULTURY

"Centrum Kultury Izabelin Czas na Sport w miesiącu kwietniu planuje zorganizować dwa wydarzenia sportowe: Rajd Nordic Walking "Śladami Łosia", impreza z przewodnikiem po KPN (sobota 17 kwietnia br.) oraz  InOIzabelin "V Rodzinne Marsze na Orientację w Izabelinie" (sobota 24 kwietnia br.). Imprezy mogą zostać odwołane lub przeniesione na inne terminy z powodu obowiązujących obostrzeń związanych ze pandemią COVID-19.

WIEŚCI Z SOŁECTW
 1. Sołtys Lasek i Rada Sołecka życzą mieszkańcom i wszystkim przyjaciołom wsi Laski, zdrowych, spokojnych, z miłością w sercu Świąt  Wielkiej Nocy.
 2. W Laskach trwa przebudowa ulicy Partyzantów od ulicy Poznańskiej – do Brzozowej. Utrudnienia w ruchu samochodowym, zalecany objazd ul. Zieloną.
 3. Strażacy OSP Laski w dniu 29.03.2021 uczestniczyli w trudnej akcji gaszenia pożaru domu mieszkalnego w Łomiankach. Interwencja gaśnicza trwała 6 godzin. W akcji, oprócz innych 6 zawodowych i ochotniczych zastępów, brało udział 10 strażaków z Lasek.
 4. Prosimy samodzielnie nie umieszczać na szklanych tablicach sołeckich ogłoszeń, klepsydr na zewnątrz szkła – klej niszczy szkło i powoduje konieczność wymiany szyby. Zawsze istnieje możliwość zamieszczenia ogłoszenia wewnątrz tablicy, prosimy o kontakt z Sołtys Lasek tel 664-272-788 (numer jest również na tablicach szklanych). Dbajmy razem o wspólne mienie. Osoby nadal wieszające ogłoszenia na szkle będą proszonę o czyszczenie tablicy własnymi środkami (nie jest to łatwe) lub wymianę całej szyby.
 5. Pomiar jakości powietrza w Laskach - sprawdź czym oddychasz! Czujnik jakości powietrza w Laskach https://airly.org/map/en/#52.292259,20.850533,i9926
 6. Laski – mapa ciekawych miejsc naszej wsi. W tym roku tworzymy mapę prezentującą dziedzictwo Lasek. Jakie historie kryje nasza wieś? Które miejsca są ważne dla kolejnych pokoleń mieszkańców? Jak poznać lokalne dziedzictwo i o nim opowiedzieć? Zachęcamy mieszkańców i przyjaciół wsi Laski do nadesłania swoich propozycji ciekawych miejsc z krótkim opisem na adres soltys.laski@gmail.com
PRACA

Konkurs na stanowisko Dyrektora Gminnego Przedszkola w Izabelinie i Dyrektora Gminnego Przedszkola w Laskach

Szukamy osoby do sprzątania!

 • Wymagamy dyspozycyjności, odpowiedzialności, zaangażowania, dokładności, samodzielności i umiejętności pracy w zespole (naprawdę fajnym zespole). Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin na dwie zmiany 6.00-14.00 lub 12.00-20.00.
 • Przekażcie znajomym :) Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z sekretariatem tel. 22 722 89 30
KORONAWIRUS - INFORMACJE

Szczepienia przeciwko COVID-19 - informacje

Szczepienia przeciwko COVID-19 dla osób 70+ oraz po leczeniu onkologicznym

Aktualne zasady bezpieczeństwa

NARODOWY SPIS POWSZECHNY 2021
Odwiedź naszą stronę
Polub nas na Facebooku
Modyfikuj swoją subsrybcję    |    Pokaż wersję online