7 maja 2021 Pokaż wersję online
NEWSLETTER GMINY IZABELIN
MASZ NA TO WPŁYW

Wystartował konkurs realizacyjny Gminy Izabelin we współpracy z Oddział Warszawski SARP na opracowanie koncepcji rewitalizacji przestrzeni publicznych centrum gminy Izabelin wraz z przebudową Urzędu Gminy oraz budową dwóch obiektów użyteczności publicznej.
Termin składania wniosków o dopuszczenie upływa 24 maja 2021. Szczegóły i regulamin

 

Skorzystaj z darmowego dostępu do tysięcy ebooków.

Wystarczy zadzwonić pod nr 22 752 68 21, 508 442 313 lub napisać  na biblioteka@bibliotekaizabelin.pl

 

Wydział Ochrony Środowiska przygotował broszury w zakresie zbierania wód deszczowych, sadzenia roślin rodzimych oraz kompostowania bioodpadów.

Sprawdź koniecznie i dowiedz się jakie rośliny warto u nas sadzić, jak kompostować oraz co zrobić z deszczówką!

 

Rusza II edycja Programu kompostowania w gminie Izabelin. Kolejnych 100 kompostowników czeka na nowych właścicieli. Kompostuj i obniż swoją opłatę za odpady o 6 zł za każdą osobę zamieszkującą nieruchomość.

 

Jeszcze do 17 maja czekamy na uwagi do projektu izabelińskiej uchwały krajobrazowej. Prosimy przesyłać je na adres: krajobraz@izabelin.pl

 

Do 31 maja zbieramy wnioski do aktualizowanych planów miejscowych Hornówka

WIEŚCI Z GMINY

Ginekolog w Izabelinie
Zapraszamy wszystkie mieszkanki do skorzystania ze specjalistycznych usług lekarza ginekologa.

Rozpoczęła się kampania Rowerowy Maj

W Dzień Strażaka w gminie Izabelin, w Gminne Przedszkole w Laskach "Akademia Pod Dębowym Liściem" wystartowała Dziecięca Drużyna Strażacka „Iskierka”.

3 maja tego roku obchodzimy dwie ważne rocznice: 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja (pierwsza konstytucja w Europie) oraz 190. rocznicę opublikowania Konstytucji dla Europy autorstwa Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego. Przerzyj to jeszcze raz i obejrzyj transmisję z wydarzenia online!

Zmieniły się terminy wyborów sołeckich w Truskawiu oraz wyborów uzupełniających do Rady Gminy Izabelin! 13 czerwca wybierzemy nowego członka rady oraz sołtysa Truskawia

WiFi4EU – bezpłatny dostęp do Internetu w gminie Izabelin
Dzięki dotacji z funduszy europejskich w ramach programu WiFi4EU, w wybranych miejscach gminy Izabelin dostępny jest już bezprzewodowy, bezpłatny dostęp do Internetu!

Wójt Gminy Izabelin ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż dwóch działek w gminie Izabelin we wsi: Izabelin C i w Laski 

WIEŚCI Z CENTRUM KULTURY

Projekcja filmu "Życie rodzinne" oraz spotkanie z Mają Komorowską, Danielem Olbrychskim i Krzysztofem Zanussim 

Wydarzenie online, 11 maja 2021 godz. 19.00, bezpłatnie

 

Zajęcia Nordic Walking - idziemy śladami łosia, zajęcia w terenie (szlakami KPN), 15 maja godz. 9.30

 

Konkurs "Rowerowa mapa" - termin nadsyłania prac do 10 czerwca 2021

 

Wznowione zajęcia plenerowe: tai chi, nordic walking, treningi biegowe

WIEŚCI Z SOŁECTW

Laski

Strażacy z OSP Laski w dniu swojego święta 4.05.2021 patrona św. Floriana, wspólnie z przedstawicielami Urzędu Gminy Izabelin spotkali się z przedszkolakami w Gminnym Przedszkolu w Laskach, powołanymi do Dziecięcej Drużyny Strażackiej 'Iskierka'. Pięknie się kłaniamy młodym strażakom, dziękujemy za zaproszenie na kolorową uroczystość. Ogromne zaangażowanie i zapał niech będzie z Wami! Samych udanych akcji! 

 

Akcję wieszania flag Polski i Uni Europejskiej wzdłuż ulicy 3 Maja  zrealizowali strażacy z OSP Laski.

 

Daj dyla do lasu! Zapraszamy wszystkich chętnych na leśny spacer w duchu Shinrin-Yoku, w sobotę 22 maja (jeśli pozwolą na to obowiązujące przepisy epidemiologiczne). ShinrinYoku to  relaks, pobycie ze sobą i z naturą. Zanurzenie się w lesie w celu osiągnięcia korzyści zdrowotnych, wprowadzenia się w stan dobrostanu :) Spacer jest bezpłatny dla uczestników, prowadzony przez Moc Lasu. Obowiązują zapisy soltys.laski@gmail.com z podaniem imienia i nazwiska uczestnika, miejscowości zamieszkania oraz numeru kontaktowego. Spacer kierowany jest do młodzieży i osób dorosłych

 

Pomiar jakości powietrza w Laskach - sprawdź czym oddychasz! Czujnik jakości powietrza w Laskach umieszczony na przedszkolu gminnym w Laskach. Zachęcamy również do wymiany pieców 'kopciuchów', na co samorząd Gminy Izabelin przeznacza znaczne dotacje. 

PRACA

Nabór na stanowisko inspektor ds. ochrony powietrza

 

Nabór na stanowisko inspektora ds. informatyki w Wydziale Efektywności Procesów oraz Narzędzi IT

Szukamy osoby do sprzątania!

  • Wymagamy dyspozycyjności, odpowiedzialności, zaangażowania, dokładności, samodzielności i umiejętności pracy w zespole (naprawdę fajnym zespole). Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin na dwie zmiany 6.00-14.00 lub 12.00-20.00.
  • Przekażcie znajomym :) Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z sekretariatem tel. 22 722 89 30
KORONAWIRUS - INFORMACJE

Aktualne zasady bezpieczeństwa

NARODOWY SPIS POWSZECHNY 2021
Odwiedź naszą stronę
facebook
Modyfikuj swoją subsrybcję    |    Pokaż wersję online