28 maja 2021 Pokaż wersję online
NEWSLETTER GMINY IZABELIN
MASZ NA TO WPŁYW

Zachęcamy rodziców i uczniów szkół średnich do wypełnienia ankiet. Planujemy zajęcia wakacyjne dla Państwa dzieci. Rodzice i uczniowie Szkoły Podstawowej im. płka Stanisława Królickiego otrzymają linki do ankiet podczas zajęć szkolnych i zebrań klasowych. Prosimy Państwa o jednorazowe wypełnienie ankiet. Dziękujemy.
Ankieta dla rodziców
Ankieta dla uczniów

 

Koncepcja zmian w komunikacji autobusowej w gminie Izabelin

Każdy z nas jest w mniejszym lub większym stopniu zainteresowany poprawą jakości i dostępności komunikacji publicznej na terenie gminy Izabelin. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi propozycjami.

 

Konkurs architektoniczno – urbanistyczny na opracowanie koncepcji rewitalizacji centrum Izabelina

Jakie powinno być nowe centrum Izabelina? Zachęcamy do zapoznania się z wytycznymi konkursu, organizowanego we współpracy ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich

 

Do 31 maja zbieramy wnioski do aktualizowanych planów Hornówka. Szczegóły oraz wzory wniosków:
mpzp wsi Hornówek (zmiany jednostkowe części A, B, D i E)
mpzp wsi Hornówek, część F (rejon INCO oraz działki Nr 92/20 i 99/1)

 

Prekonsultacje projektu planu miejscowego wsi Izabelin C CENTRUM.

W oczekiwaniu na wyniki konkursu architektoniczno-urbanistycznego rozpoczynamy pozaustawowe prekonsultacje projektu planu. Na wszelki uwagi, opinie i sugestie zmian czekamy do 30.06.2021 r. Prosimy kierować je na adres mailowy: kancelaria@izabelin.pl lub dostarczać do Urzędu Gminy w wersji papierowej.

 

II edycja programu kompostowania - odbierz kompostownik!

WIEŚCI Z GMINY

4 czerwca (piątek) Urząd Gminy Izabelin będzie nieczynny!

W najbliższy piątek i sobotę (5-6 czerwca) Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych będzie nieczynny.

Bezpłatna mammografia dla Pań w wieku od 50 do 69 lat -10 czerwca w mobilnej pracowni mammograficznej na parkingu przy Urzędzie Gminy Izabelin ul. 3 Maja 42. 

Przed badaniem wymagana jest rejestracja pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz

 

Bezpłatna densytometria dla kobiet w wieku 55-80 lat

 

NIE nowotworom u dzieci

Bezpłatne profilaktyczne badania USG jamy brzusznej, w kierunku zmian nowotworowych oraz wrodzonych wad nerek i dróg moczowych, dzieci z Gminy Izabelin w wieku od 9 miesięcy do 6 lat.

 

Świadome Rodzicielstwo - Program Edukacyjny dla Przyszłych Rodziców
Zapraszamy do udziału w kursach chętne mieszkanki gminy Izabelin same bądź z osobą towarzyszącą. Zajęcia obejmują spotkania z położnymi, pielęgniarką, lekarzem, dietetyczką, instruktorką ćwiczeń i fizjoterapeutką. Kursy są bezpłatne - w całości finansowane ze środków Gminy Izabelin.

WIEŚCI Z CENTRUM KULTURY

Dzień Dziecka z Centrum Kultury Izabelin – kulturalnie i sportowo 30 maja (niedziela), sport godz. 10:00-13:00; kultura 15:00-18:00

Spektakl "Mały Książę" 29 maja godz. 18:00, sala CKI 29 maja godz. 18:00, sala CKI

Swing Club na Mazowszu Skaldowie na jazzowo – koncert „Medytacje wiejskiego listonosza jazzowego” Trio Wojciecha Gogolewskiego, 4 czerwca, godz. 19:00 wydarzenie biletowane

Wykład dla seniorów Daniela Artymowskiego pt. "Z Witebska i z Paryża. Zaczarowany świat Chagalla", online w poniedziałek 31 maja, godz. 10:00. Chętne osoby, które są zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu, a nie są studentami Uniwersytetu Trzeciego Wieku prosimy o kontakt z sekretariatem CKI pod nr telefonu 22 752-68-26 lub sekretariat@centrum.izabelin.pl lub j.winkler@centrum.izabelin.pl

Półkolonie offline

Badmintonowe półkolonie

Legia MTB Maraton 30 maja (niedziela), godz. 10:00-15:00

Trwają zajęcia plenerowe: tai chi, treningi biegowe, nordic walking

Konkurs "Rowerowa mapa" - termin nadsyłania prac do 10 czerwca 2021

Konkurs ofert na instruktorów w CKI

WIEŚCI Z SOŁECTW

Laski
Z inicjatywy Koła Gospodyń Wiejskich Kampilaski, z wykorzystaniem przyznanych funduszy samorządowych, ruszyły zajęcia z jogi na powietrzu. Zajęcia są bezpłatne dla wszystkich chętnych. Odbywają się w sprzyjającyh warunkach przyrody, w ciszy lasu, na powietrzu, w soboty. Godzina zajęć jest uzależniona od dostępności boiska trawiastego w Laskach (ul. Wieczorka 50) – grafik aktualizowany jest na bieżąco i dostępny na stronie Koła w mediach społecznościowych. Najbliższe spotkanie już jutro - w sobotę 29 maja, o godzinie 15:00. Prosimy o zabranie karimat. Zapraszamy!

W niedzielę 30 maja o godzinie 10:00 rusza Legia MTB Maraton 2021 - II edycja, boiska w Laskach (ul. Wieczorka 50). Start dla każdego chętnego z numerem/chipem do pomiaru czasu (opłata 30 zł jednorazowo na wszystkie edycje), a dla mieszkańców gminy Izabelin brak dodatkowej opłaty startowej. 

PRACA

Nabór na stanowisko inspektor ds. ochrony powietrza

Specjalista ds. Księgowości w Centrum Kultury Izabelin

Główny Specjalista ds. Księgowości w Centrum Kultury Izabelin

Szukamy osoby do sprzątania!

  • Wymagamy dyspozycyjności, odpowiedzialności, zaangażowania, dokładności, samodzielności i umiejętności pracy w zespole (naprawdę fajnym zespole). Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin na dwie zmiany 6.00-14.00 lub 12.00-20.00.
  • Przekażcie znajomym :) Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z sekretariatem tel. 22 722 89 30
KORONAWIRUS - INFORMACJE

Aktualne zasady bezpieczeństwa

NARODOWY SPIS POWSZECHNY 2021
Odwiedź naszą stronę
facebook
Modyfikuj swoją subsrybcję    |    Pokaż wersję online