2 czerwca 2021 Pokaż wersję online
NEWSLETTER GMINY IZABELIN
MASZ NA TO WPŁYW

Zachęcamy rodziców i uczniów szkół średnich do wypełnienia ankiet. Planujemy zajęcia wakacyjne dla Państwa dzieci. Rodzice i uczniowie Szkoły Podstawowej im. płka Stanisława Królickiego otrzymają linki do ankiet podczas zajęć szkolnych i zebrań klasowych. Prosimy Państwa o jednorazowe wypełnienie ankiet. Dziękujemy.
Ankieta dla rodziców
Ankieta dla uczniów

 

Konkurs architektoniczno – urbanistyczny na opracowanie koncepcji rewitalizacji centrum Izabelina

Jakie powinno być nowe centrum Izabelina? Zachęcamy do zapoznania się z wytycznymi konkursu, organizowanego we współpracy ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich

 

Prekonsultacje projektu planu miejscowego wsi Izabelin C CENTRUM.

W oczekiwaniu na wyniki konkursu architektoniczno-urbanistycznego rozpoczynamy pozaustawowe prekonsultacje projektu planu. Na wszelki uwagi, opinie i sugestie zmian czekamy do 30.06.2021 r. Prosimy kierować je na adres mailowy: kancelaria@izabelin.pl lub dostarczać do Urzędu Gminy w wersji papierowej.

 

II edycja programu kompostowania - odbierz kompostownik!

WIEŚCI Z GMINY

4 czerwca (piątek) Urząd Gminy Izabelin będzie nieczynny!

W najbliższy piątek i sobotę (5-6 czerwca) Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych będzie nieczynny.

Od piątkowego wieczoru do końca niedzieli parking przy Urzędzie będzie zamknięty.

Wielkie otwarcie Ryneczku po sąsiedzku w Gminie Izabelin - 5 czerwca. Po raz pierwszy w historii Gmina Izabelin będzie miała swój własny ryneczek z żywnością.

 

11 czerwca rozpoczynamy 23. Izabelińskie Spotkania z Książką!

 

Bezpłatna mammografia dla Pań w wieku od 50 do 69 lat - 10 czerwca w mobilnej pracowni mammograficznej na parkingu przy Urzędzie Gminy Izabelin ul. 3 Maja 42. 

Przed badaniem wymagana jest rejestracja pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz

 

Świadome Rodzicielstwo - Program Edukacyjny dla Przyszłych Rodziców
Zapraszamy do udziału w kursach chętne mieszkanki gminy Izabelin same bądź z osobą towarzyszącą. Zajęcia obejmują spotkania z położnymi, pielęgniarką, lekarzem, dietetyczką, instruktorką ćwiczeń i fizjoterapeutką. Kursy są bezpłatne - w całości finansowane ze środków Gminy Izabelin.

WIEŚCI Z CENTRUM KULTURY

Koncert "Skaldowie na Jazzowo" - Medytacje wiejskiego listonosza jazzowego
Wystąpi Trio Wojciecha Gogolewskiego. 4 czerwca (piątek) 2021 godz. 19:00, bilety: 15 zł 

Spotkania filmowe z Krzysztofem Zanussim - reżyser opowie o swoich filmach 8 czerwca (wtorek) 2021 godz. 19:00, sala koncertowa CKI oraz online. wstęp wolny

Izabeliński Walking z Robertem Korzeniowskim 25 czerwca (piątek) godz. 16:00

Półkolonie offline

Badmintonowe półkolonie

Konkurs "Rowerowa mapa" - termin nadsyłania prac do 10 czerwca 2021

Konkurs ofert na instruktorów w CKI

WIEŚCI Z SOŁECTW

Laski

Z inicjatywy Koła Gospodyń Wiejskich Kampilaski, z wykorzystaniem przyznanych funduszy samorządowych, ruszyły zajęcia z jogi na powietrzu. Zajęcia są bezpłatne dla wszystkich chętnych. Odbywają się w sprzyjającyh warunkach przyrody, w ciszy lasu, na powietrzu, w soboty o godzinie 12:00. Miejsce zajęć to polanka leśna, w pobliżu boisk sportowych w Laskach (ul. Wieczorka 50) – grafik aktualizowany jest na bieżąco i dostępny na stronie Koła w mediach społecznościowych. Najbliższe spotkanie już w sobotę 5 czerwca. Prosimy o zabranie karimat. Zapraszamy!

Również w sobotę, na boiskach w Laskach (ul. Wieczorka 50), odbywa się trening grupy biegowej Izabelin na Start. Zajęcia są bezpłatne dla uczestników. Zapraszamy wszystkich chętnych biegających mniej lub bardziej o godzinie 9:00. Trening trwa 90 minut.

Na ulicy Pogodnej i Pocztowej w Laskach do końca roku zostaną wykonane nakładki asfaltowe. Po przetestowaniu i sprawdzeniu funkcjonalności takiego wykonania, będziemy zgłaszać kolejne ulice.

Ulica Partyzantów w Laskach (odcinek od Poznańskiej do Brzozowej) została oddana do użytku. Pozostają jeszcze do wykonania ostatnie prace porządkowe oraz zagospodarowanie zieleni. Planujemy otwarcie sąsiedzkie z poczęstunkiem 😊

Na ulicy Partyzantów przy Jaworowej została zainstalowana latarnia. Oświetla ulicę przy domach.

19 czerwca (sobota) planujemy spotkanie z mieszkańcami ulic Piaskowej i Daszewskiego w Laskach w celu ustalenia planu działania dla tych ulic. Chodzi o wspólne ustalenie, co jest możliwe i w jakim zakresie czasowym – kiedy i jakie prace zaplanować i uwzględnić te ulice we wszystkich koniecznych planach.

W dniu Samorządu Terytorialnego i przededniu Europejskiego Dnia Sąsiada, w Gminnym Przedszkolu w Laskach Akademii pod Dębowym Liściem, odbyła się niezwykła uroczystość. Uznany za pomnik przyrody dąb szypułkowy otrzymał imię „Staszek” na cześć Stanisława Maciasa, zmarłego dwa lata temu sołtysa wsi Laski i Radnego Gminy Izabelin.
Na nadanie imienia „Zbyszek”, na cześć sołtysa Zbigniewa Stycznia czeka kolejny piękny pomnik przyrody u zbiegu ulic Brzozowej i Jana Wieczorka w Laskach.

PRACA

Specjalista ds. Księgowości w Centrum Kultury Izabelin

Główny Specjalista ds. Księgowości w Centrum Kultury Izabelin

Szukamy osoby do sprzątania!

  • Wymagamy dyspozycyjności, odpowiedzialności, zaangażowania, dokładności, samodzielności i umiejętności pracy w zespole (naprawdę fajnym zespole). Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin na dwie zmiany 6.00-14.00 lub 12.00-20.00.
  • Przekażcie znajomym :) Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z sekretariatem tel. 22 722 89 30
KORONAWIRUS - INFORMACJE

Aktualne zasady bezpieczeństwa

NARODOWY SPIS POWSZECHNY 2021
Odwiedź naszą stronę
facebook
Modyfikuj swoją subsrybcję    |    Pokaż wersję online